Dům podle vašich představ


Postavit dům je v dnešní době složité. Problém je nejen ve vysokých cenách za pozemky, ale i v cenách za stavební materiál. A aby toho nebylo málo, je problém sehnat hypotéku. Většina lidí kvůli novým podmínkám hypotéku nedostane. Pokud se vám podařilo financování zajistit a vypadá to že si seženete i pozemek, nejspíš se vlastního domu nakonec přece jen dočkáte.

nový dům

Sehnat pozemek není jednoduché
Protože chtělo stavět opravdu hodně lidí, je logické že pozemky jsou hodně rozebrané. Můžete si počkat na ideální pozemek i několik měsíců až let, a nebo si koupíte třeba menší pozemek nebo pozemek, který nemá úplně ideální tvar. Dbejte ale na to, aby se vám na vybraný pozemek vešel vybraný dům. Snad každé město i vesnice mají v územním plánu vymezená místa kde se počítá s výstavou rodinných domů, ale jsou místa, kde se nikdy stavět nebude. Na to pozor, protože i pozemky v těchto lokalitách jsou často prodávané jako stavební.

Jakmile máte vybraný pozemek, čeká vás výběr domu. Někdo si chce postavit dům podle individuálního projektu, a navíc svépomocí. V takovém případě je nutné si uvědomit že než se budete stěhovat do hotového, budete pracovat dlouhé měsíce a měsíce než bude stavba dokončena.

dům bungalov

Mnohem lepší variantou je stavba domu na klíč. My nabízíme rodinné domy na klíč – bungalovy v provedení dřevostavby nebo zděného domu. Naše projekty jsou připraveny nejen pro nenáročné klienty, ale i pro ty, kteří se nespokojí jen tak s nějakým https://www.vypocet.cz/nemocenska/faq/muze-studium-nejakym-zpusobem-ovlivnit-narok-na-materskou domem. Projekty jsme připraveni upravit na přání. Všechny naše domy jsou nízkoenergetické, takže ušetříte peníze za elektřinu, plyn i topení.

Proč bungalov?
Většina bungalovů je přízemních, a kromě toho že vypadají dobře, vám poskytnou spoustu místa k bydlení. Nabízíme menší bungalovy, i ty, kam se v pohodě vejde rodina s více dětmi. Podívejte se na naše projekty a vyberte si ten svůj.