Erekce jako dřív


Zatímco ženy se o sebe starají a věnují pozornost i péči o své zdraví a tak navštěvují preventivní prohlídky včetně gynekologie, muži se stydí o svých problémech v intimní oblasti mluvit. A to je jeden z důvodů proč jich tolik předčasně a hlavně zbytečně umírá například na rakovinu prostaty. U tak závažných onemocnění je klíčová včasná diagnostika, protože díky tomu budete mít docela velký náskok. A pokud se taková onemocnění vyskytují ve vaší přímé rodinné linii, je to o důvod víc proč stud odhodit a zdraví se věnovat co to jen jde.

obřezaný banán

Erektilní dysfunkce potká každého muže od puberty až do staršího věku. Může být dlouhodobá nebo krátkodobá. U krátkodobé dysfunkce je na vině většinou stres nebo nedostatek spánku. Pokud na sobě zpozorujete problémy s erekcí, zkuste se zamyslet nad tím zda v poslední době děláte něco jinak a změňte to, většinou to pomůže. Jestli jsou ale problémy spíše dlouhodobé, nezbývá vám nic jiného než se za lékařem vypravit. Může jít buď o nějakou nemoc a nebo o pokles hormonů, což je ve vyšším věku běžné.

Lékaři většinou předepisují léky které mají muži pomoct erekce opět dosáhnout. Asi vás zajímá jak fungují léky na erektilní dysfunkce https://kamagra-pro.online/sildenafil-kamagra-a-viagra-jak-funguji-leky-na-erektilni-dysfunkci/. Je to jednoduché – srovnávají hladinu mužského pohlavního hormonu – testosteronu, a tím pomáhají pohlavnímu ústrojí správně fungovat. Tyto léky většinou bývají vázány na lékařský předpis. Volně dostupné jsou jen doplňky stravy, které ale také mohou významně pomoct v boji s nefunkční erekcí.

lahvička kapsle

Volně prodejné doplňky stravy upravují pomocí vyvážených bylinných směsí hladinu hormonů a upravují procesy v těle, takže není důvod se jim vyhýbat. Stále více lidí vyhledává při potížích právě bylinky, protože jde o léty prověřený přírodní lék, který v podstatě stojí pár korun. Můžete vyzkoušet kapsle nebo čaje. V každém případě konzultujte svůj zdravotní stav v lékárně nebo s lékařem než cokoliv začnete užívat.