Jak se žije v milostném trojúhelníku?

Někdy, aniž byste o to stála, se může stát, že vaše volba partnera padne na už zadaného jedince. Situace to není lehká a i když jste si vždy říkala, že vy nejste ten typ ženy, život vám ukázal, že jste se mýlila. Najít si partnera, který má doma už jednu ženu, může být už předem odepsaný krok, který se rozhodnete udělat. Nebo se může také stát, že svou partnerku jednou kvůli vám opustí. Jak s tím, ale pak budete moci žít, a jak se vlastně žije v takovém trojúhelníku?
milenci ruku v ruce

Vy budete vždy – ta druhá

Líbit se vám to nemusí, přiznat si to také hned nemusíte, ale pravda vám časem ukáže fakt, že vy budete vždy ta druhá. Muž, který to táhne se dvěma ženami si je vědomý toho, že musí vždy dát přednost té ženě, která o ničem netuší. Takže veškerý čas, který je nutný, aby strávil s ní, ji i dopřeje a za vámi – za tou druhou přijde až tehdy, kdy to nebude jeho „hlavní“ partnerce podezřelé. Neposlouchá se to dobře, ale i to jsou úskalí trojúhelníku, ve kterém jste se ocitla dobrovolně a i přes fakt, že nejste pro muže jediná, jste do něho vstoupila.
milostný trojúhelník

Naděje, že ji opustí

Většinou ženy, které se zamilují do muže, který je už zadaný nebo ženatý pevně doufají v to, že si ho ukradnou pro sebe. Díky prvotní vášni, přitažlivosti a začátku jejich vztahu s mužem, který hraje na dvě strany, se cítí být více žádané a mají takzvaně „na vrch“. Jenomže neberou do úvahy fakt, že můžou být jen jakýmsi rozptýlením pro muže, který zažívá ve vztahu nudu a pouhým pobavením na krátkou dobu, nikoliv na věčnost. Často je to nátlak, kterému musí muž podléhat od své milenky, aby se se svou ženou rozvedl nebo rozešel. A v takovém případě muž nestojí o to, aby byl utlačován z obou stran a v tom lepším případě se zbaví ženy, která ho více „prudí“. A obvykle to bývá jeho milenka, nikoliv manželka.
Jestli do takového trojúhelníku jednou vstoupíte, moc si nemalujte barvami krásnou budoucnost s mužem, kteří udržuje vztah se dvěma ženami najednou. Vy budete vždy tou druhou a v neposlední řadě dá zpravidla vždy přednost své ženě, se kterou už má nějakou minulost a dobře ji zná. I muž totiž potřebuje jistotu, rodinu a pocit domova, který mu zpravidla jeho manželka už léta dává.