Magnetický držák na telefon do auta, to je vynález

Starší generace si jistě vzpomene, když se na trh uvedly první značky mobilních telefonů. To byla velká a těžká vysílačka, která se skoro nikam nevešla. No ale zase menší, než telefonní budka, kam se chodívalo volat. Když se objevily první držáky, tak to byl vynález. Problém byl v tom, že se prakticky dostala skládačka plastů a šroubků, také malých matiček. Inu a co s tím? Tohle chtělo kutila, který musel někde vytvořit dírky a držák tak připevnit. Nedá se říci, že by oplýval krásou nebo jinou funkčností, zkrátka držel jen ten náš daný typ modelu telefonu. Naštěstí se věci hodně změnily a dnes se zase pro změnu nestačíme divit, co je v nabídce. Výhodou je, že instalaci tentokrát provede i malé dítě a pokud zakoupíme magnetický držák na telefon do auta, tak máme již úplnou pohodu.
Auto Palubní Deska

Vybíráme to nejlepší pro nás

Každý úchyt má jiné priority a potřeby. Pokud jsme se rozhodli pro magnetický držák, tak je to skvělá volba, ale než ho půjdeme zakoupit, tak bychom si měli uvědomit pár důležitých věcí. A to v podstatě, co od něj očekáváme, zdali bychom chtěli nějaký obyčejný nebo aby uměl něco navíc. Jestli by se nedal využít ještě jinak a podobně. Mnohdy takové multifunkční zařízení vyjde cenově stejně jako klasický úchyt, proč si tedy pak raději nedopřát trochu pohodlí navíc.
Navigace Auto

  • Instalace do větrací ventilace – jednoduché a pohodové řešení, možná i nejčastější. Výhodou je, že se držák zasune do mřížky a v podstatě svojí velikostí nikomu nebude překážet a ještě skvěle udrží telefon v dostatečné výši. Někdy se v balení vyskytuje i vícero nálepek, které pak lze využít na navigaci, přehrávač nebo jiné zařízení. Obavy, že se jedná o magnetické spojení, nás rozhodně nemusí trápit, jelikož jsou v podstatě neškodné, plní pouze svoji funkci a to je přístroj dobře a pevně držet, aby nikde nespadl. A je vyzkoušeno, že mu skutečně ani nerovný terén nedělá problémy.
  • Umístění na palubní desce – ani zde to není žádná tragédie. Velkým a obyčejným stojánkům, které skoro vůbec nedržely, můžeme dát věčné sbohem. Asi mezi nejlepší výběr by patřil speciální otočný a rovnou nebudeme šetřit, takže otočný o 360° bude top.
  • Další možnost je na okno – zde zapracuje přísavka a krátké ramínko, které může být také otočné. Na výběr možnosti máme, takže hurá nakupovat.