S montáží nábytku vám vypomohou stěhováci


Výroba nábytku provází lidstvo odnepaměti. A že byli truhláři zruční již ve středověku, o tom není pochyb, stačí zajet například na prohlídku zámku Lednice u Mikulova anebo na Hlubokou nad Vltavou a až tam spatříte intarzované starožitné kousky, které přežily své majitele o mnoho desítek let, zahodíte veškeré pochybnosti o mistrovství a zručnosti tamních řemeslníků.

nábytek v obýváku

Z této doby se dochovala řada krásných uměleckých skvostů a někteří z vás je možná mají doma v obývacím pokoji či v pracovně, ovšem rozhodně se to netýká každého. V drtivé většině dnes převažuje na trhu nábytek montovaný jako stavebnice. Když si tedy například objednáte kompletní sestavu do ložnice – postel, noční stolky, komody, šatní skříně a odkládací stolek, a očekáváte, že přijede nákladní automobil a řidič se závozníkem vám z něj budou postupně vynášet hotový nábytek, jste na omylu, protože namísto nábytku obdržíte hromadu kartonových krabic.

nová kuchyně

Pro mnoho zručných kutilů je to spíše zábava, sestaví si nábytek sami a nikoho tím neobtěžují, ale mezi námi je řada těch, co to nezvládnou z různých důvodů, například jsou nemocní, špatně pohybliví, nejsou dostatečně manuálně šikovní a nemají potřebné vybavení. Nábytek si objednávají i senioři, samoživitelky s malými dětmi, zkrátka naše společnost nesestává jen ze samých řemeslníků, kteří vládnou ručním nářadím a pracují denně se dřevem.

Jestliže právě vy nebo vaši blízcí poptáváte v Praze montáž nábytku a jste si jisti, že byste to nezvládli sami, máte možnost oslovit stěhovací firmu, která tuto činnost zajišťuje i bez podmínky, že se nutně musíte někam stěhovat. Sestaví vám jakýkoli nábytek v podstatě kdekoli, případně mohou starý nábytek odvézt, anebo i přivézt kartonové krabice s novým nábytkem, potřebujete-li zajistit přepravu. Stěhovací firma je také pojištěna pro případ poškození nebo ztráty vašich věcí.