Spojte zábavu s pohybem a partou svých přátel

Máte volný víkend a nevíte co s ním? Vyrazte do Prahy! A co tam? Poradíme vám!
Hlavní město je známé nejenom pro své památky a historickou hodnotu, ale i pro svůj bohatý společenský život. Pokud zrovna neprolézáte všechny slavné kluby a nesnažíte se v barech balit opačné pohlaví, jelikož jste ve stabilním vztahu, ani se zrovna nepoohlížíte po kamarádech, protože svou partu už máte, máme pro vás perfektní plán. Zapomeňte pro jednou na památky, hospody, posilovny nebo obchodí centra, a udělejte něco nejenom pro své zdraví, ale i pro své přátelství.

Aztec (14)

Vyzvěte kamarády na pořádnou laserovou party
Pokud v sobě máte alespoň trochu soutěživého tvora, nebo jste fanoušky Star Wars, či prostě jenom milujete blbnutí s kamarády, jsme si jistí, že https://www.lazerfunpraha.cz je pro vás to pravé.

Co vás čeká a nemine?
Na rozdíl od většiny laserových arén u nás, zde si můžete vybrat hned ze dvou prostor: první je klasická a standardní, ta druhá mystická, nečekaně napínavá a rozhodně v sobě skrývá nejednu výzvu.

1. Labyrint: vydejte se do černočerné tmy a prověřte své reflexy
Labyrint nabízí perfektní příležitost pro rychlou hru, a že je z čeho vybírat! Můžete si zvolit z několika her, těch známých a klasických až po ty, které vás budou svou novostí a vychytralostí překvapovat.

labyrint (40)

2. Aztécké ruiny: prozkoumejte taje nejtajemnějšího a nejbrutálnějšího kmene v našich dějinách
Pokud se považujete v laser game za starého mazáka, je načase vám ukázat, že jste ještě nezažili všechno – a to ani zdaleka! Zcela nové prostředí, vyvýšené ruiny, dokonalé příležitosti pro útoky ze zálohy, a ještě mnohem víc! To všechno je naše nejnovější aztécká aréna.
Stále se vám to zdá málo? Máme pro vás perfektní program, po kterém mže následovat i malé posezení. Můžete tuto hru někomu věnovat pod stromeček nebo k narozeninám, nebo si u nás můžete založit věrnostní kartu.