Usnadněte si péči o bazén

Jak jistě dobře víte, bazén se neobejde bez pravidelné údržby. Do bazénové vody musíte pravidelně dodávat potřebné přípravky bazénové chemie, jako je chlor, přípravek pro úpravu PH vody, algicid, změkčovač vody a tak dále. Pokud byste tuto údržbu zanedbali, mohl by se Váš bazén změnit v nevzhlednou smrdutou bažinu naprosto nevhodnou ke koupání. A co kdybyste si tuto pravidelnou péči mohli usnadnit a urychlit a ještě při tom i ušetřit? To by přece bylo naprosto dokonalé. V tom případě jistě oceníte tablety 5v1. Jde o multifunkční přípravek, který Vám nahradí hned několik jiných přípravků, které byste museli pořizovat každý zvlášť.

průzračná voda

Už podle názvu si jistě dokážete domyslet, kolik času a hlavně peněž můžete ušetřit používáním tohoto skvělého přípravku bazénové chemie. Tablety 5v1 dodají Vaší bazénové vodě dostatek aktivního chloru, dále pak srovnají PH vody do správné polohy, pomáhají změkčovat vodu, částečně působí jako algicid, tedy přípravek proti řasám a v neposlední řadě vločkují nečistoty a tím pomáhají filtraci je odstraňovat z bazénu. Pokud byste všechny tyto přípravky museli pořizovat jednotlivě, za prvé by Vás to vyšlo mnohem dráž, co se týče financí, a za druhé byste strávili spoustu času studováním dávkování každého jednotlivého přípravku, takže díky těmto tabletám ušetříte spoustu času.

žena v bazénu

Naprosto jedinečný multifunkční přípravek bazénové chemie, který šetří Vaši peněženku a také čas a to se přece vyplatí. Stačí si jen vybrat mezi provedením maxi pro velké bazény a provedením mini pro menší bazény. Dále už potřebujete pouze dávkovač na tablety nebo plovák, do kterého přípravek umístíte a už se nemusíte dále o nic starat a jen si můžete užívat vodních radovánek se svými blízkými. Tak už na nic nečekejte a pořiďte svému bazénu to nejlepší a usnadněte si tak pravidelnou péči o něj.