Zubní hygiena je velmi důležitá!

Zubní ordinace jsou často vyhledávané a žádané pro přijímání nových pacientů. Bohužel jsou místa u skvělých zubařů většinou plně obsazená, a tak musíme vzít za vděk podprůměr na běžné ošetření. S tím nejsou spojeny moc veselé zkušenosti a stále hledáme. Hledejte opravdu skvělého zubaře, protože jak se říká… vlastní zuby jsou velmi důležité a často opomíjené v rámci důkladné hygieny. Nezapomínejte chodit na pravidelné preventivní prohlídky, ale také nezapomínejte chodit na dentální hygienu, která by měla být minimálně jednou do roka!

zubní hygienička

Dentální hygiena Praha 10 je jednou z velmi žádaných ordinacích, protože ošetření není bolestivé a budete se cítit opravdu dobře. Jestliže máte bolestivé dásně nebo při čistění zubů plivete zubní pastu s příměsí krve, není zde vše v pořádku. Napravte tuto skutečnost a vyhledejte odbornou pomoc ať si nezaděláte na velký problém, který nebude možné již vyléčit. Používejte také mezizubní kartáčky abyste docílili perfektního výsledku v rámci čištění zubů.

Ve stáří říká 90 % seniorů, že litují toho, že se o své pravé zuby nestarali lépe. Ale tady se již nedá nic dělat. Nechceme patřit mezi ně. Dělejte vše, co je potřeba, ať není příliš pozdě.

čištění zubů

Jste-li rodič, dbejte také na správné naučení dětí, jak si vyčistit zuby, tak, aby to bylo správně. Často nechávají rodiče čištění zubů na nich samotných a oni to pěkně šidí. Následně se setkáte s jejich kazy. Černé zoubky u dětí jsou velmi časté, protože konzumují nad rámec sladké nápoje a celkově sladkosti. Pokud mají problém už od útlého věku, je dost možné že i když budou starší – hygieně dutiny ústní nedají tolik kolik je potřeba.

Zubní lékařství je velmi drahé, pokud už je „pozdě“. Pamatujte na to, že jsou zuby důležité i když je bereme jako samozřejmost. Objednejte se ke svému lékaři ještě dnes. Termíny jsou většinou zaplněné na několik měsíců dopředu.