Čas běží rychleji než si myslíme

Pro děti jsme v jejich krásných, velkých očích viděni jako jejich hrdinové. Staráme se o ně do poslední chvíle kdy nás už nepotřebují a osamostatní se. Ale i tak nám to nedá a stále se je snažíme o ně pečovat a dávat jim rady do života. Děti jsou pro nás celý život. A někdo si bez nich ani život nedokáže představit. Kolik dětí jste si jako malý přáli? Já čtyři. Nikdy jsem nechtěla jedno dítě. Jelikož naše rodina není nějak obrovská. A až nastane chvíle, nebo ten pravý čas je opustit, nechci aby mé dítě na vše zůstalo samo, ale aby mělo  oporu ve svém sourozenci a společně si vypomáhali. Proto se je snažím vychovávat tak, aby se k sobě chovali hezky. A taky doufám že se nikdy nestane mezi nimi něco špatného v dospělosti, co by je od sebe odradilo. 

děti

Rodiče jsou velmi starostlivý, někdy až moc, hlavně když jde o jejich vlastní děti. Přece nikdo nechce vidět jak jeho dítě trpí, ať už je to u maličkosti jako je rozbité koleno. Děti jsou pro nás hnacím motorem. Kolikrát se nám nechce stávat a vzbudili jsme se, se špatnou náladou. Ale nedáváme to najevo, protože sotva když otevřeme oči, tak vidíme ty malé, roztomilé, usmívající se tváře, které čekají až vstaneme a budou moct s námi trávit další super den. Pro děti jsme schopni obětovat naprosto cokoliv, jen kvůli tomu aby jsme je viděli šťastné a zajistili jsme jim tu nejlepší budoucnost. 

děti

Dokážete si představit svět bez dětí? Já teda osobně ne. Mé děti mi dávají každý den energii a díky ním se ze mě stal i lepší člověk. Musíme jim jít příkladem. Protože jak už jste si mohli všimnou, tak jsou to takové malé opičky, které rády opakují věci, co děláme mi dospělí. Takže pokud chceme aby naše výchova neselhala, mějte se na pozoru co před svými dětmi říkáte, jak se chováte. Stačí chvilka nepozornosti a malér je na světě. Dítě se rychle učí. Dávejme jím každý den najevo naši lásku, obejmutí, pusinky, to oni potřebují. Nechme je projít krásným a bezstarostným dětstvím. Protože ty chvíle, které s vámi zažijí už se opakovat nebudou. Čas plyne jako voda a než se nadějeme, tak začnou chodit do školky, školy, na střední školu, vysokou školu a pak si sbalí své věci a jsou za svým štěstí.