Zařizujeme byt

Máte nový byt či dům a začínáte ho zařizovat? Prvním krokem bývá většinou vytvořit funkční kuchyň, koupelnu a WC. A co se týká nábytku, tak jedním z prvních kusů nábytku bývá postel, ať pro jednoho nebo manželská dvojpostel. Máme si kde uvařit, kde přespat, ale věci se zatím válejí po zemi, takže přijdou na řadu skříně. Tím končí ta praktická část bydlení a můžeme se věnovat obýváku. Současné styly to už dávno nejsou obytné sektorové stěny, většinou obývacímu https://www.kasvo.cz/obyvaci-steny-a-sestavy-lesk/ pokoji kraluje velká televize, pohodlný gauč a stůl. Pryč je doba prosklených vitrín, ve kterých se prášilo na sady skleniček a čajových sad pro sváteční použití.

Nakoupili jste nábytek a začínáte se zabydlovat. Až po určité době začnete mít čas a náladu pro vylepšování a dopilovávání detailů. Tam by se hodila stolní lampa, támhle menší stoleček s vázou. A do ložnice noční stolek. Takový ručně malovaný noční stolek se může stát velice dekorativním prvkem vaší ložnice.

postel

Noční stolek máme většinou spojený se skleničkou na zuby našeho dědečka nebo brýlí na čtení naší babičky, ale odkládací prostor nočního stolku má daleko širší využití, protože většina z nás vstává po zazvonění budíku, který už nepoužíváme klasický, ale máme zvonění v mobilu. Co kniha, kterou čteme před spaním nebo lampička pro noční orientaci. Máte taky na nočním stolku? Některé ženy odkládají na spaní šperky atd.

postel

Noční stolek není středobodem ložnice, ale praktický doplněk, který může být zároveň velice elegantní, zvolíme-li např. retro noční stolek https://svetpokladu.cz/styles/stoly-a-stolky/. Ručně malovaný noční stolek se hodí i do moderně zařízené ložnice, a stane se vaším opravdovým pokladem. Koupit si ručně malovanou postel pro vás může být cenově nedostupné, ale udělat si radost ručně malovaným nočním stolkem, to se vejde do rodinného rozpočtu snadno.