Pohodlně i formálně

Volit oblečení tak, abychom v něm mohli chodit do práce i do školy, a zároveň se cítili pohodlně se někdy může zdát příliš náročné. Přitom je to tak snadné. Stačí volit ty správné kousky, a umět je hezky zkombinovat.

Stop džínům

Ačkoliv se džíny hodí téměř každý den, nepatří mezi nejpohodlnější kousky oblečení. Tu škrtí, tam tlačí, zde zase škrábou. Pobíhat však po městě v legínách, nebo teplácích, nemusí vždy působit úplně nejlepší dojem. Jak tento problém vyřešit? Snadno. Vyzkoušejte džínové legíny, které svým stylem a designem připomínají džíny, ale jsou elastické a pohodlné jako legíny. Můžete si je vzít k čemukoliv, aniž by to působilo příliš ležérně a domácky, ale kam se hnete, tam oceníte to neskutečné pohodlí.

černé legíny

Body

Každá druhá žena zná ten nepříjemný pocit, kdy se ohne, a vylezou jí celé záda. Trička takto zkrátka fungují, pokud si nepořídíte oversized tričko, které se však hodí spíš k ležérnějším příležitostem. V takovém případě je ideální body. Že jsou body jen pro miminka? Nesmysl. Body si snadno koupíte v obchodě s oblečením, zapnete jej, a vaše záda tak zůstanou chráněna, ať se zohýbáte sebevíc. Nikdy už vám nevyleze zadek, a jako bonus, budou vaše ledviny pěkně v teple.

Push up šortky

Nosíte v létě raději dlouhé kalhoty, protože máte pocit, že v klasických kraťasích vypadá váš zadek povisle, nebo se vám jen zdají spíš jako domácí oblečení? Tento problém za vás vyřeší push up šortky, které krásně vytvarují vaše pozadí, jsou elastické, neskutečně příjemné na dotek, a zároveň vypadají stylově a elegantně. Neměly by tedy chybět v letním šatníku žádné ženy.

nákupy

Při výběru pohodlnějšího, ale stylového oblečení musíte však myslet především na kvalitu, která ovlivní vaše pohodlí, i životnost vašeho šatníku. To, kde nakupujete je stejně důležité jako to, co kupujete. Pokud nemáte čas probíhat obchody a zkoumat materiál toho kterého kousku, můžete si oblečení objednat z pohodlí domova z e-shopu, který prodává pouze oděvy z kvalitních a příjemných materiálů. Jedním takovým je například internetový obchod Disstyle.