Cestovat se dá i levně

Internet máme skoro všichni, a tak můžete na sociálních sítích najít spoustu profilů, které se zabývají doslova a do písmene lovem levného ubytování. A to nejen u nás, ale i v zahraničí. Když si některé z nich projdete, těžko uvěříte, že za tak málo peněz se můžete dostat až na druhou polokouli. Je to opravdu tak, jen stačí hledat lidi, kteří mají lov levného cestování jako svůj velký koníček, o který se rádi dělí i s ostatními lidmi. Není to totiž jen o hledání přes vyhledavač, ale k nalezení opravdu levných zážitků jsou potřeba i další fígle. A ty vám prozradí lovci levných letenek.

pláž u moře

Je to k nevíře, ale tito lidé dokážou najít letenky třeba i za méně jak tisíc korun, a to do destinací jako je Paříž, New York nebo třeba Bali. Tito lidé vždy sdílí, kam zrovna letí, s jakou leteckou společností, za kolik korun, a jaké ceny za ubytování a jídlo v dané destinaci bývají. Cestují tak po celý rok, a procestují díky svým trikům značnou část světa. A to se rozhodně vyplatí za zvážení. Cestování se nemusíte vzdávat ani s dětmi – i pro ně se najde vhodná cesta.

Chcete do zahraničí? Můžete kamkoliv.
S levným letenkami můžete doletět i na nejkrásnější pláže světa, případně na levnější, ale stejně krásné alternativy. Chcete strávit část léta na pláži, kde je průzračné moře, a k tomu luxusní ubytování za hubičku? Inspirujte se u lidí, kteří v tom umí chodit. Budete vážně překvapeni tím, na jaká místa se můžete vypravit, a za jak nízké ceny. Zadarmo to sice nebude, ale oproti katalogovým zájezdům a cenám ušetříte desítky tisíc korun.

letadlo na runwayi

Je důležité vědět co od cesty očekáváte. Někdo chce poznat místní kulturu a projít si tradiční tržiště nebo si chce popovídat s místními. Další se nehne z pláže a někdo jiný chce ochutnat všechna místní jídla. Každá varianta je zcela v pořádku, jen musíte zvážit, co budete v dané lokalitě chtít podniknout, a tomu přizpůsobit vyhledávání.