Dokonalé opálení po celý rok


Už Vás štve, jak opálení začne blednout, jakmile se vrátíte z dovolené? Strávili jste tolik hodin na slunci u moře, abyste vypadali krásně a za pár dnů či týdnů je po všem? Chtěli byste, aby Vám opálení vydrželo po celý rok? Nejen v létě si můžete užívat nádherně opálené pokožky. A ještě k tomu se ani nemusíte opalovat na slunci, abyste dosáhli opravdu krásného a přitom zdravého opálení. Stačí Vám navštívit naše solární studio.

solárko
U nás pro Vás máme připraveno hned několik vysoce kvalitních solárií. Najdete zde jak horizontální, tak také vertikální solária té nejvyšší kvality rozdělené podle intenzity požadovaného opálení na slabé, středně silné a silné. Samozřejmě Vám také nabízíme vysoce kvalitní solární kosmetiku, která zajistí, že Vaše opálení bude opravdu krásné po dlouhou dobu a také se postará o Vaši pokožku, aby byla stále vláčná a příjemná na dotek.

V dnešní době už není zdravé se opalovat jen tak na slunci. Při pobytu na slunci musíte dbát spousty opatření, abyste se nespálili a nepoškodili si pokožku, používat dostatečně vysoký ochranný faktor a i přesto se může stát, že se spálíte a Vaše opálení se velmi rychle oloupe a nebude z něj nic. U nás Vám tento problém nehrozí. Opalování v soláriu je bezpečné a nijak neohrožuje Vaše zdraví ani zdraví Vaší pokožky.

relax

Navíc velkou výhodou solária je, že jej můžete navštěvovat po celý rok a tak si po celý rok udržet kvalitní krásné opálení bez toho aniž byste museli každý měsíc cestovat mnoho kilometrů k moři do teplých krajin. My Vám nabízíme opravdu kvalitní a spolehlivé služby za velmi výhodných cenových podmínek s možností pořízení velmi výhodné permanentky a také pro Vás neustále vymýšlím nové akce a nabídky. Naši pracovníci se Vám budou plně věnovat a vytvoří Vám ideální program přímo pro Vás.