Poznání a zábava v jednom

Školní výlet je něco, na co se těší snad naprosto všechny děti, a myslíme, že můžeme říci, že i jejich třídní učitelé. Všichni vědí, že to znamená, že je konec roku a konec učení a brzy přijdou prázdniny. Jistě i vy samotní si ještě vzpomínáte, jak nám maminky nabalily řízek s chlebem a pro jistotu pláštěnku a my jsme se autobusem vydali se svými učiteli poznávat nějaké město, hrad, zámek či muzeum.

školáci

My Vám dnes nabízíme mnohem větší zábavu spojenou s poznáním. Naše školní výlety si budou Vaše děti pamatovat ještě po dlouhá léta. V naší nabídce najdete možnosti pro žáky prvních až devátých tříd přizpůsobené jejich věku, fyzickému i duševnímu stavu, při kterých se zabaví a něčemu novému přiučí a které jistě pobaví jejich paní učitelky a pány učitele.

Jen vstupte do naší skvělé nabídky a vyberte si některý z typů na školní výlet. Základem je samozřejmě připravený program, díky čemuž se učitel už nemusí o nic starat a může si užívat společně s dětmi, dále zkušený průvodce, který se postará nejen o zábavu, ale také samozřejmě o zodpovězení všech otázek vašich zvídavých dětí. Součástí jsou také praktické ukázky a zapojení dětí do programu, při čemž si děti všechno sami vyzkouší a otestují na vlastní kůži.
Všechno u nás najdete na jednom místě.

školní autobus

Nemusíte nikam daleko přesouvat na atrakce a další části programu. Jak již bylo řečeno, programy jsou rozděleny podle věku a velikosti dětí. Takže pro menší děti u nás najdete školní výlety zaměřené na poznání a hraní takto velkých dětí a pro odrostlejší žáky druhého stupně máme připravenu zábavu v podobě čtyřkolek nebo zdolání horolezecké stěny a spoustu dalších zážitků. Dopřejte Vašim dětem spoustu skvělých zážitků.