Instagram

Slovy odbornými, je to síť na sdílení fotek, filmů a všeho dalšího. Samozřejmě s možností chatování. V praxi ti znamená totéž, co Facebook. Tato služba byla spuštěna šestého října v roce dva tisíce deset. Najde zde nespočetné množství fotografií, a to jak amatérských, tak těch na té nejvyšší profesionální úrovni, podle toho, co hledáte. Jsou zde také filmíky, videoklipy, krátká vtipná videa, prostě taková všehochuť.

Instagram

Nuže a když už tady tak brouzdáte, mnohdy jen tak, bezúčelně, může se stát, že narazíte na videjko, které byste měli rádi na svém zařízení. Tím může být jak pevný disk ve vašem počítači, nebo jakékoli záznamové zařízení a v neposlední řadě i váš mobil. No, jo, ale jak to udělat, když přímo Instagram žádnou takovou službu nenabízí?

Nejrychlejší je to z telefonu na telefon. Na jednom spustíte požadovanou věc a druhým mobilem ji nahrajete. To není vtip, to jsem skutečně viděl. Jak taková nahrávka vypadá, to se nedá popsat, to se musí vidět. Vypadá to jako natočené zubním kartáčkem a zvuk je někde jako v pekle, a ještě zakrytý peřinou. Prostě děs. Tuto metodu lze snad použít jen v nouzi nejvyšší, kdy se opravdu nedá nic jiného dělat a není čas.

Další metoda je pak taková, že si dokonce můžete vybrat, jak nahrávku uložit, zda čistě jen jako zvuk, nebo jakýkoli formát videa. A jak?

Instagram v mobilu

Nuže, použijte tento odkaz. Instagram video download. Názvu si nevšímejte je to jen odkaz a nic jiného. Pokud na něj kliknete dostanete se na web, kde je umístěna webová aplikace pro stahování. Vy se nemusíte nijak technicky trápit, nemusíte nic seřizovat, prostě jen postupujte dle návodu. Nebojte se, je česky, žádné „cizinské nářečí“ se zde nevyskytuje. Opravdu jen a jen čeština.

Nuže, pokud budete postupovat dle pokynů, dostane se až k barevné tabulce formátu uložení. Volte, který chcete, většinou to bude asi mp4 pro video a mp3 pro hudbu a během několika sekund máte hotovo. To je věc, co?