Nejen pro milovníky hradů a zámků

Pokud rádi navštěvujete nejrůznější hrady a zámky v České republice, máte rádi zámecké zahrady, pak byste na váš seznam měli přidat také Lednicko- valtický areál, který kromě nádherného státního zámku a okolních zahrad nabízí také spoustu dalších zajímavých výletních cílů v širokém okolí. Díky úchvatným rozsáhlým zámeckým zahradám patří tento komplex právem mezi ty nejkrásnější v České republice. A na poznávání a kochání toho tu je mnohem více. Jeden den vám tu rozhodně stačit nebude. zámek Lednice
Pokud chcete strávit nějaký ten čas v blízkosti Lednicko – valtického areálu, bude se vám hodit nějaké to příjemné a útulné ubytování v Lednici Lednice Galant.cz. Hotel Galant vám poskytne potřebné zázemí pro odpočinek. Vybrat si můžete z různých typů pokojů, a kromě přespání můžete využít také možnost privátního wellness a dopřát si tak nějakou tu relaxaci. Relaxovat tu můžete během nejrůznějších procedur – masáží, ale také ve whirpoolu nebo v sauně. A o co víc – saunu nebo vířivku si můžete vychutnávat v absolutním klidu a soukromí třeba společně s vaším partnerem.
V létě vás zase osvěží venkovní hotelový bazén, kde se můžete smočit v parných dnech nebo si zaplavat pár bazénů tam a zpět.Lednicko-valtický areál
Ubytování v hotelu Galant nejen splní, ale dokonce i bude předčit všechna vaše očekávání, protože vám poskytne všechno potřebné pro strávení příjemných a pohodových dní přesně podle vašich představ. Nechybí příjemné a útulné prostředí, prostor k relaxaci a odpočinku a ani možnost vychutnat si dobré jídlo v restauraci nebo víno ve vinném sklípku.
Vydejte se do nádherné oblasti, kterou Lednicko – valtický areál beze sporu je a užijte si příjemně strávené dny po boku někoho, kdo je vám blízký a s kým si chcete užít výlety po okolí nebo příjemnou relaxaci a nicnedělání. Hotel Galant je vám plně k dispozici po celý rok.