Průzračně čistá bazénová voda

Zárukou průzračné bazénové vody je samozřejmě dostatečná chlorace. Dodávat pravidelně dostatek chloru do bazénové vody by mělo být Vaším prvotním úkolem, pokud si chcete užívat bezstarostných vodních radovánek, aniž by se Vám ve vodě začaly tvořit řasy či nastaly jiné problémy se znečištěním bazénové vody. Ale samozřejmě pouze dezinfekce chlorem, která odstraňuje z bazénové vody mikroby a bakterie, nestačí.

písek

Je nutné také pravidelně odstraňovat mechanické nečistoty, které se do bazénové vody dostanou v průběhu jeho používání. A to nejen kousky trávy, listí, hlíny či třeba písku, které se dostanou do vody z okolního prostředí a na tělech plavců, ale také třeba pyl z okolních květin či třeba opalovací krém a podobně. Samozřejmě, že trávu či listí můžete odstranit mechanicky za pomocí síťky, ale co ty menší drobné nečistoty?

K tomuto účelu Vám poslouží skvěle filtrace a k tomu, aby filtrace mohla správně fungovat, je zapotřebí kvalitní písek do filtrace. Přesně tak, kvalitní křemenné písky v naší nabídce Vám zaručí, že žádná nečistota neproklouzne zpátky do bazénové vody a tím pádem bude voda dokonale průzračně čistá a vhodná ke koupání. Samozřejmě, že je důležité správně vybírat. Každá filtrace vyžaduje jinou zrnitost, tedy různou velikost zrn písku.

My Vám nabízíme nejen kvalitní křemenné písky do filtrace v různých zrnitostech, ale také kvalitní a spolehlivý zeolit, což je také skvělý sorpční materiál vhodný do bazénových filtrací a v neposlední řadě také tak zvané filtrační kuličky. Pokud chcete dosáhnout opravdu dokonalé čistoty bazénové vody, nezapomeňte si pořídit také bazénový vysavač, který Vám s odstraňováním nečistot jakéhokoliv původu pomůže ještě lépe.

čištění

Vyberte si z naší široké nabídky pomocníků nejen z řad bazénového příslušenství, ale také z velkého výběru přípravků bazénové chemie, které pro Vás máme připraveny, a postarejte se o to, aby voda ve Vašem bazénu byla vždy dokonale ošetřena.