Jednoduše a rychle

To je přesně to, co dnešní doba přináší uživatelům. A nebudeme si nalhávat ani my, že nám to není příjemné mít během chvíle vařeno nebo si jednoduše a velmi rychle připravit nápoj nebo jinou pochutinu. Nikdo nechce trávit v kuchyni víc času, než je nezbytně nutné. To by se asi nejspíš naše babičky divily, jak je rychle vařená svíčková, ačkoliv to nemá nic společného s tou jejich dlouhou přípravou a vařením. Minutky a rychlou přípravu oceníme vždycky a to i při takzvané redukci váhy. Hlavně když to bude přínosem a také tak trochu chutné, jinak by se asi nikomu do toho moc nechtělo. Díky velké poptávce se výrobci redukčních dietních jídel rozhodli přinést uživatelům skutečně skvělou sérii proteinových nápojů, které jsou vítané při keto dietě a vybírat je rozhodně z čeho. Například https://www.prodietix.cz/eshop/guidepost/ nám nabízí několik možných kombinací ovoce, tudíž si lze skutečně vychutnat nápoj podle našich představ.

malina

Skvělá příprava

V podstatě nic k výrobě tak chutného nápoje, který se dá samozřejmě zakoupit v různých kombinacích, nepotřebujeme, snad jen shaker nebo vyšší nádobku. Žádné složité mixéry nebo smoothovače. Příprava spočívá v nízkoenergetické směsi, která obsahuje sladidlo nebo velmi nízkou hladinu cukru, tuků, ale především zde najdeme převážně zdroj cenných bílkovin. Díky tomu pak naše tělo je zasyceno a v podstatě dostalo i svoji dávku zdravých a cenných minerálních látek a vitamínů.

malinové smoothie

Pak je nutné jen určité množství studené vody a jde se třepat. Poté je nutné nechat nápoj chvíli odpočinout, ale nemusíme se obávat, že budeme muset kolem nádoby chodit dlouhou dobu se slinami v ústech a těšit je na první doušek. Běžně stačí tak 2 minuty a to vydrží každý. Ono jde o to, aby se hydratovaly proteiny, které směs http://www.aldebaran.cz/glossary/print.php%3Fid%3D1440 ukrývá. Je pravdou, že nápoj zasytí, ale rozhodně bychom neměli vynechávat další chod, a to i když proteinový nápoj zajistí dostatečné množství energie.