Ubytování přes Airbnb může být doopravdy luxusní

Tato jedinečná služba pro všechny cestovatele vznikla díky dvěma kamarádům a jejich nafukovací matraci. Tu totiž začali pronajímat za velmi nízkou cenu. A z toho vznikl nápad na nové podnikání. To se během několika let rozrostlo tak, že dnes funguje v 191 zemích a vybírat můžete z více jak čtyř a půl milionu nabídek z celého světa.

aplikace airbnb

Jste bohatí? Pochlubte se

Původní myšlenkou bylo zajistit co nejlevnější možné ubytování. Dnes tomu tak ale není. Společnost přišla s novou službou s názvem Airbnb Luxe, kde najdete nejluxusnější vily, zámky i celé ostrovy. Hledáte-li něco skutečně jedinečného, tohle je snadná cesta, jak na to. Z čeho například můžete vybírat? Na webu najdete:

  • soukromý exotický ostrůvek,
  • překrásnou vilu na Bali,
  • klasický venkovský zámek ve Francii i
  • tradiční horský srub v Alpách.

dřevěná terasa

Co ta změna?

Společnost se dala dohromady s firmou Luxury Retreats, která se zabývá pronájmem jedinečných nemovitostí pro bohaté. V nové nabídce můžete najít více jak dva tisíce domů z celého světa, které úspěšně prošly přísnými kritérii. Ne všichni se totiž do této kategorie dostanou. Musíte splnit skutečně přísná designová i konstrukční pravidla, abyste se mohli nabídnout světu.

 

Šílené požadavky

Opravdu to není jen tak, protože kritérií je zhruba tři sta! Důraz se klade na kvalitní materiál, celkový vzhled i detaily, úroveň umístěných spotřebičů nebo kvalita ložního prádla. Nemusíte si myslet, že je to důležité, ale i egyptská bavlna je cestou k úspěchu.

 

Kromě toho a mnoha dalších neskutečných pravidel musí ubytování poskytnout návštěvníkům i něco navíc. Týká se to především výhledu, soukromé pláže nebo osobního personálu. Jde pochopitelně o to, zda se díváte na francouzský zámeček, anebo vilku na Barbadosu.

 

Extra služby

Za peníze se dá koupit všechno. V rámci služeb si tak můžete užít také osobního pobytového designéra. Kdo to je a co dělá? Jednoduše je to člověk, který vám sestaví program na celý den, zamluví stůl v restauraci dle výběru a zajistí i hlídání dětí. Navíc bude k dispozici 24 hodin denně, takže se nemusíte obávat jakýchkoli potíží či nepříjemností.