Čistota bazénové vody díky soli

Udržet bazénovou vodu v perfektním stavu a vzhledu, se může zdát pro mnoho začínajících vlastníku bazénů nadlidský úkol. Ovšem platí, že ani vaše první sezóna nemusí být vždy neúspěšná, pokud začnete používat kvalitní a ověřené přípravky.
Dopřejte tedy sobě a vašemu zdraví, koupání bez komplikací a vaší bazénové vodě přípravek, který s případnou nečistotou zatočí.čistá bazénová voda, ve které je květina

Vysoce čistá mořská sůl

Díky několikanásobné rekrystalizací mořské soli Chlorito, může i vaše voda dosáhnout maximální čistoty a průzračného vzhledu. Jedná se o silně vyčištěnou sůl, které je vhodná k využití do bazénu ve všech salinizačních jednotkách.
Vaše letní sezóna může být perfektní i díky tomu, že vsadíte na tuto variantu soli, která vodu projasní a udrží ji v pěkném stavu.

Její uplatnění je široké

S jejím použitím se můžete setkat nejen v domácím prostředí, kdy ji využijete do bazénu nebo do vířivky, ale i na koupalištích. Je možné ji tedy aplikovat nejen do menší nádrže, ale i do rozsáhlých veřejných bazénů. Rovněž tak účinkuje i v ohřáté vodě, kdy ji můžete využít jako součást chemie do vířivky.

Koupel, kterou neodmítnete

Pokud byste si chtěli dopřát koupel i v mnohem větší nádrži, než je vaše vana v koupelně, neváhejte si dopřát regenerační podobu koupele i ve vašem bazénu. Je to přesně ten důvod, proč jste si bazén pořizovali, a to ten, abyste si v něm relax a koupání užili se vším luxusem, který se vám nabízí.fotografie zahradního bazénu

Pozor na korozi

Všechny solné roztoky působí korozivně. Právě z toho hlediska byste měli dbát na to, abyste používali příslušenství do bazénu, které korozi odolá. Vsaďte ovšem na kvalitní materiály a nepříjemnost v podobě opotřebení materiálu se vám vyhne.
I s vysoce čistou mořskou solí si můžete vychutnávat letní sezónu s pocitem, že vaše přípravky fungují, jak mají a dopřejí vám pohodu, kterou jste si při koupi bazénu přáli prožít během celého léta.