Hostel-cenově příznivé a kvalitní ubytování

Ne všichni z nás si mohou při cestách za prací, krátkodobých, ale i dlouhodobých pobytech v Praze dovolit luxusní hotely. Proto přichází se svou zajímavou nabídkou levné ubytování v Praze, které splňuje všechny požadavky kvalitního a cenově dostupného bydlení pro jednotlivce, dvojice, i celé skupiny. Vybírat můžete z těchto pokojů:
Standart-dvou, až čtyřlůžkové pokoje se sdílenou koupelnou
Comfort-vhodné pro ty, kteří do hlavního města přicházejí za účelem turistiky, ale i pro páry, jež se chtějí ubytovat dlouhodobě. V těchto jedno, až čtyřlůžkových pokojích na vás čeká kromě pohodlných postelí i vlastní sociální zázemí, televizor a menší lednička. Některé pokoje mají možnost vlastního vaření v kuchyňských koutech.
velký apartmán
Apartmány-pro řemeslníky a firmy, které pracují na turnusy, jsou připraveny plně vybavené byty s kapacitou dvou, až osmi lůžek. Při krátkodobém pobytu doporučujeme firmám využít pokoje “Komfort”, při kterém mohou uplatnit slevový program pro firmy.
Garsonka malá pro dvě osoby-plně vybavená
Garsonka velká pro čtyři osoby-plně vybavená
Všechny pokoje jsou v dosahu připojení na internet a pro kuřáky je vyhrazeno místo před ubytovnou. Platby lze provádět v hotovosti, nebo kartou a nabízíme i možnost převodu platby na účet dle vystavené faktury. Formu úhrady můžete předem zkonzultovat s naší recepcí, která vše zařídí, dle vašich požadavků. To se týká i času ubytování, který je obvykle od pondělí do pátku mezi třináctou a šestnáctou hodinou, ale i v tomto ohledu máme pochopení a po telefonické domluvě vám vyjde vstříc i o víkendech, svátcích, či večerních hodinách.
Ceny pokojů a podmínky týkající se rezervací a ubytování naleznete na našich stránkách.
hotelový pokoj
Pokud máte zájem o kterýkoliv z nabízených pokojů, stačí vyplnit objednávkový formulář na internetu a obratem vám sdělíme volné kapacity pokojů, případně poradíme další možné varianty.