Jak můžete získat americkou hypotéku?

Americká hypotéka je skvělou volbou půjčky v případě, kdy si za půjčené peníze chcete pořídit něco netypického. Vlastně ani tak nejde o to, abyste měli nějaký speciální nápad, jako spíše o to, že pomýšlíte na realizaci plánů, se kterými vám nemůže pomoci klasická účelová půjčka. Právě to je to podstatné – americká hypotéka je bezúčelový typ úvěru, za který si můžete pořídit cokoli, a nikdo vás nebude omezovat tím, jak své peníze můžete anebo nesmíte využít. Vlastně ani nikdo nebude kontrolovat, jak s penězi naložíte.

dolary

K získání americké hypotéky je potřeba splnit dvě hlavní podmínky. Jak je tedy vidět, tak i její pravidla jsou poměrně jednoduchá.
Ať už se pro svou bezúčelovou půjčku vypravíte kamkoli, tak vždy po vás budou požadovat, abyste se za ni zaručili vhodnou nemovitostí – to je specifická podmínka typická pro všechny americké úvěry.
V první řadě záleží na tom, jaká je tržní hodnota nemovitosti, kterou si pro ručení za půjčku zvolíte. Pro menší půjčku vám bude stačit i poměrně skromná nemovitost, třeba v podobě zahradní chatky. Jako záruku za velkou půjčku ovšem musíte zvolit takovou nemovitost, která se jí svou hodnotou vyrovná, což může být například rodinná vila anebo výrobní areál vaší firmy v případě, kdy pomýšlíte na půjčku v řádu miliónů. Jak je tedy vidět, tak důležitá je především hodnota nemovitosti a na konkrétním druhu nemovitosti příliš nezáleží.

poukázky

Ovšem nemusíte se bát, že byste odhad hodnoty nemovitosti museli zajišťovat i platit – pokud se rozhodnete pro americkou půjčku v nebankovní podobě, pak se o to vše za vás postará samotná nebankovní společnost a vás to nebude nic stát.
Nicméně zapomenout bychom neměli ani na druhou podmínku pro získání úvěru, a tou je přirozeně jako u všech jiných půjček příjem, který bude dostatečný na pokrytí všech nákladů vaší domácnosti a splátek půjčky k tomu.